Манчестер Юнайтед - Шеффілд 4:2: Огляд та результат матчу чемпіонату Англії 24.04.2024

Манкуніанці у вкрай непростому матчі втратили очки.
24 квітня, 23:58
Манчестер Юнайтед - Шеффілд  / Getty Images
Манчестер Юнайтед - Шеффілд / Getty Images

У середу, 24 квітня, в рамках 29 туру АПЛ Манчестер Юнайтед приймав Шеффілд. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 4:2.

"Червоні дияволи" домінували на полі і мали набагато більше моментів, проте все ж таки аутсайдер англійського чемпіонату вийшов уперед на 35-й хвилині завдяки голу Джейдена Богла.

Джерело: Getty Images

Господарям удалося відігратися досить швидко. Легендарний та найбільший Харрі Магуайр відновив паритет наприкінці першого тайму.

У другій половині гри трапилася аналогічна ситуація: гості забили та вийшли вперед, а МЮ досить швидко відігрався. На гол Бена Бреретона відповів точним ударом із 11-метрів Бруну Фернандеш.

У 30 хвилин, що залишилися, команди грали акуратніше, проте не можна сказати, що небезпечні моменти закінчилися. Капітан манкуніанців знайшов свій момент, забивши наприкінці. Крапку поставив Расмус Хойлунд.

Таким чином після 33-х турів АПЛ Манчестер Юнайтед посідає шосте місце з 53-ма балами, а Шеффілд йде на 20-му рядку, набравши 16 очок.