Україна виборола історичну медаль у фехтуванні

Українки вперше піднялися на п'єдестал пошани Кубка світу в командних змаганнях рапіристок.
4 травня, 13:24
Аліна Полозюк / Getty Images

Жіноча збірна України з фехтування на рапірах стала призером Кубка світу в Гонконгу.

Українська команда у складі Аліни Полозюк, Ольги Сопіт, Катерини Буденко та Дарії Миронюк посіла третє місце у змаганнях.

Український квартет, який є 11-м номером світового рейтингу, у сутичці за бронзу, поступаючись по ходу поєдинку п'ятьма уколами (11:16), зумів вирвати перемогу у представниць Південної Кореї - 34:31.

На шляху до медалі українки перемогли Канаду (45:32) та Австрію (36:28), а у півфіналі поступилися лідеркам світового рейтингу італійкам (32:45)

Для України ця медаль стала історичною, оскільки українські рапіристки вперше в історії піднялися на п'єдестал пошани у командних змаганнях Кубка світу.

Раніше повідомлялося, що українська команда шаблісток взяла срібло на етапі Кубка світу.