Динамо - Полісся 3:0 відео голів та найкращих моментів матчу УПЛ 21.04.2024

Підопічні Олександра Шовковського продовжують свою гонитву за донецьким Шахтарем.
21 квітня, 21:44
Динамо - Полісся / ФК Динамо Киев

Київське Динамо здобуло розгромну перемогу над житомирським Поліссям (3:0) у рамках 25-го туру Української Прем'єр-ліги.

Розгром розпочався в середині другого тайму, коли голом відзначився найкращий бомбардир чемпіонату України Владислав Ванат.

Одразу після перерви Микола Шапаренко подвоїв перевагу киян, а Віталій Буяльський поставив крапку у матчі на 77-й хвилині.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Динамо - Полісся у двадцять п'ятому турі УПЛ:

Динамо - Полісся 3:0
Голи: Ванат, 32, Шапаренко, 53, Буяльський, 77

Володіння м'ячем: 63% - 37%
Удари: 8 - 3
Удари в площину: 7 - 2
Фоли: 4 - 10
Атаки: 87 - 76

Динамо Київ: Бущан — Тимчик (Караваєв, 84), Попов, Михавко, Вівчаренко — Андрієвський — Ярмоленко (Діалло, 79), Шапаренко (Шепелєв, 85), Буяльський, Кабаєв — Ванат (Супряга, 78).

Полісся: Кудрик — Тейлор (Смоляков, 56), Чоботенко, Кравець, Михайліченко — Крушинський, Кушніренко — Козак (Таллес, 46), Мустафаєв (Фортюне, 46), Назаренко — Луїфер.