Туреччина - Хорватія 0:2: огляд матчу та результат гри 28.03.2023

Добіг кінця ще один матч кваліфікації на ЧЄ-2024.
2023 г., 28 березня, 23:45
Турция - Хорватия / Getty Images

У вівторок, 28 березня, у рамках другого туру кваліфікації Євро-2024 збірна Туреччини приймала Хорватію. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 2:0.

"Шашкові" змогли забезпечити собі три очки вже у першому таймі.  Хавбек Маттео Ковачич забив двічі за 45 хвилин, причому обидва рази - з асиста Маріо Пашаліча.

У час матчу господарі не змогли нічого протиставити супернику в атаці, а Хорватія просто грала на утримання результату, тим самим зберігши перевагу в два м'ячі.

Таким чином, після двох турів відбору на Євро-2024 Туреччина посідає третій рядок із трьома балами, а Хорватія йде на другому місці, набравши чотири очки.