Арбітр зарахував дуже дивний гол Мбаппе у матчі ПСЖ - Лор'ян

Гравці Лор'яна так і не зрозуміли, чому суддя вказав на центр поля.
2023 г., 30 квітня, 19:14
Кіліан Мбаппе / Getty Images

Дуже дивний момент стався у матчі 33-го туру французької Ліги 1 між ПСЖ та Лор'яном.

На 29-й хвилині поєдинку парижани атакували ворота гостей. Наприкінці епізоду Кіліан Мбаппе опинився на газоні, а головний арбітр дав свисток, призначивши вільний удар.

Джерело: скриншот

Голкіпер Лор'яна Івон Мвого поклав м'яч на газон, збираючись віддати передачу, але йому завадив Мбаппе, який відправив м'яч у порожні ворота. Суддя зарахував гол.

Відео голу Кіліана Мбаппе

На той момент ПСЖ поступався з рахунком 0:1 і вже встиг залишитися в меншості - за другу жовту достроково пішов відпочивати Ашраф Хакімі. Однак під завісу тайму гості знову вийшли вперед.