Тренер Валенсії оцінив дебютний гол Яремчука

Українець допоміг команді пройти в наступний етап Кубка Іспанії.
2023 г., 6 грудня, 14:27
Роман Яремчук / Getty Images

У рамках Кубка Іспанії Валенсія обіграла Аросу (1:0) завдяки голу Романа Яремчука.

Головний тренер команди Рубен Бараха прокоментував перемогу та оцінив гру українця.

"Ми знаємо, якими бувають ці матчі і знаємо історію Кубка. Суперник тиснув на нас на своєму полі. У першому таймі в нас було більше контролю. У другій половині ми дали їм можливість додати. Головне, що ми пройшли далі. Ми краще інтерпретували перший пас, простір. Яремчук виконав хорошу роботу з цими типами рухів. Про це ми говорили в перерві.

Заміна Яремчука була запланована. Він давно не грав багато хвилин, і ми вирішили, що його потрібно замінити, тому що він знадобиться нам у п'ятницю. Також у нас була можливість випустити Альберто Марі і дати йому зіграти, чого він не міг зробити 4 місяці. Усім потрібні хвилини, і Кубок - це можливість для них. Роман забив гол. Це теж добре для нього", - наводить слова тренера офіційний сайт клубу.

У п'ятницю, 8 грудня, Валенсія зіграє виїзний матч проти Хетафе в чемпіонаті Іспанії.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Валенсія Роман Яремчук