Сімеоне - про мадридське дербі: Слабкий матч для обох команд

Аргентинець об'єктивно висловився про минулу зустріч.
5 лютого, 08:20
Дієго Сімеоне / Getty Images

Головний тренер Атлетіко Дієго Сімеоне поділився думкою про нічию у матчі з Реалом (1:1).

"Слабкий матч для обох команд. Реал був кращий за нас, проте матч не вийшов яскравим.

Команди грали розмірено, обережно, ніхто не хотів припускатися помилок. Другий тайм був схожим. Забитий гол дозволив нам зіграти внічию, що допоможе продовжити боротьбу у чемпіонаті.

Атлетико до кінця матчу хотів отримати один бал. Команда продовжувала шукати можливість забити гол і в результаті досягла заслуженої нічиєї".

"Це була дивна гра, на мій погляд. У нас були гольові ситуації, хоча вони забили і були кращими, але у нас було більше моментів. У другому таймі також було не так багато гольових ситуацій.

Це був далеко не такий яскравий матч, як три інші дербі. Це нічия, і для виїзного матчу це непоганий результат", – сказав Сімеоне в інтерв'ю As.

Нагадаємо, після 23 турів Ла Ліги Атлетіко посідає четверте місце, набравши 48 очок.