Лаціо - Ювентус 1:0: огляд матчу та результат гри 30.03.2024

Римляни здобули важливі три очки.
30 березня, 20:55
Лаціо - Ювентус  / Getty Images
Лаціо - Ювентус / Getty Images

У суботу, 30 березня, в рамках 30 туру Серії А Лаціо приймав Ювентус. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 1:0.

Команди за скуштовані ним 90 хвилин створили не так багато моментів, а воно й не дивно. Туринці сіли в окопи та страждали заради нічийного результату, при цьому фанати гостей страждали не менше від такої гри команди.

Джерело: Getty Images

Римський колектив намагався створювати небезпечні моменти біля чужої брами, реалізувавши момент уже за хвилину до кінця, вирвавши важливу перемогу.

Після 30-ти турів чемпіонату Італії Лаціо посідає сьоме місце з 46-ма очками, а Ювентус йде на третій сходинці, набравши 59 балів.