Алонсо став рекордсменом Формули 1, побивши досягнення Райкконена за тривалістю перебування на трасі

У Франції іспанцю підкорилося чергове досягнення.
2022 г., 26 липня, 09:55
Фернандо Алонсо / Getty Images

У неділю, 24 липня, відбувся Гран-прі Франції, який ще на крок наблизив чемпіонат до літньої перерви.

За підсумками перегонів золото всьоме за сезон здобув Макс Ферстаппен. Компанію на подіумі йому склали пілоти Мерседес - Льюїс Гемілтон фінішував другим, а Джордж Расселл виборов у Серхіо Переса третє місце.

Найкращим серед решти виявився пілот Альпін Фернандо Алонсо, який посів шосте місце, заробивши для команди найважливіші 8 очок, які дозволили французам обійти МакЛарен у кубку Конструкторів.

При цьому, як повідомляє акаунт Формули 1 в Instagram, іспанець зумів побити рекорд Кімі Райкконена за кількістю пройдених кіл. Завдяки завершеній гонці в Ле-Кастелле, на рахунку Нандо 18 672 пройдених кола, що зробило його новим володарем цього досягнення.

Другим серед діючих пілотів йде Льюїс Гемілтон, який у Франції проводив свій 300-й Гран-прі - на рахунку британця 17 146 кіл.