ПФК Вибір посів 4 місце на клубному ЧС з пляжного футболу

Голів Заворотнього, Войтенка та Касаткіна не вистачило для перемоги.
Сьогодні, 18:34
ПФК Вибір / beachsoccer.com

ПФК Вибір прикро поступився китайцям у матчі за "бронзу" клубного чемпіонату світу з пляжного футболу, який проходить на Сардинії (Італія).

Підопічні Констянтина Андрєєва у "бронзовому фіналі" не змогли розраховувати на бразильського легіонера Бенжаміна, який не зміг зіграти у матчі через особисті обставини.

Перша половина гри видалась обережною з боку обох команд - суперники придивлялись один до одного, адже ціна помилки була надто великою. Проте, у середині тайму китайці зуміли двічі засмутити нашого голкіпера - відзначились бразильські легіонери Мартінс та Джордан. Дніпряни спробували швидко відповісти, але голкіпер суперника не дозволив себе пробити.

У другому таймі знову рівна і обережна гра, де представники Китаю по трохи затягували час, перепасовуючись зі своїм голкіпером, але наш воротар Денис Сабатюк знайшов момент для удару, який майстерно підправив Ярослав Заворотній, встановивши остаточний рахунок другої половини гри 1:2.

Третій тайм підопічні Констянтина Андреєва розпочали куди краще за суперника, кинувши усі свої сили у намаганнях відігратися. Дніпряни створили кілька небезпечних моментів, але голкіпер (теж бразилець) китайської команди не давав цього зробити. А Джордан зловив українців на помилці та забив третій м'яч. У середині тайму китайці зробили рахунок 4-1 і вже готові були святкувати перемогу. Однак, дніпряни зусиллями Войтенка та Касаткіна показали, що Україна - це характер. Нажаль, на четвертий м'яч не вистачило часу.

ПФК Вибір - ПФК TMS 3:4

Голи: Заворотній, Войтенко, Касаткін.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: пляжний футбол