Прометей обіграв Гамбург і вийшов до 1/4 фіналу Єврокубку

Український колектив ледь не втратив, здавалося б, вірну перемогу.
2023 г., 11 квітня, 21:01
БК Прометей / скриншот

У вівторок, 11 квітня, у Ризі (Латвія) свій шлях по плей-оф Єврокубку розпочав український БК Прометей.

Команда Ронена Гінзбурга у рамках 1/8 фіналу зустрілася з німецьким Гамбургом Тауерс. Український колектив дуже добре розпочав цей матч, у результаті пішовши на велику перерву за комфортної переваги +8 очок.

Джерело: скриншот

У третій чверті Прометей довів відрив до 13 очок, проте перші три хвилини заключної 10-хвилинки ледь не перевернули перебіг зустрічі. Німці зробили ривок 12:0, скоротивши відставання до мінімуму.

Але, на щастя, команда зі Слобожанського прокинулася та повернула собі як ініціативу, так і перевагу, довівши поєдинок до переможного кінця.

У результаті Прометей пробився до чвертьфіналу, а свого суперника він дізнається після жеребкування. Аж до фіналу всі стадії проходитимуть в один матч.

Прометей - Гамбург Тауерс 87:79 (28:20, 20:20, 21:16, 18:23)

Прометей: Сидоров (21), Стівенс (15 + 9 підбирань), Балвін (14 + 7 підбирань), Клевелл (14 + 7 передач), Санон (13), Липовий (8), Дікі III (2).

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Єврокубок Прометей