Під час матчу Сакраменто – Новий Орлеан помер уболівальник

Для чоловіка ця гра стала останньою у житті.
2023 г., 6 грудня, 17:38
Сакраменто - Новий Орлеан / Getty Images

У вівторок, 5 грудня, відбувся чвертьфінальний поєдинок внутрішньосезонного турніру НБА, у якому Новий Орлеан обіграв Сакраменто з рахунком 127:117.

Як повідомляє ESPN, під час матчу сталася трагедія - одному з фанатів на арені була потрібна термінова медична допомога. На жаль, його не вдалося врятувати.

Прямо під час гри Кінгз виступили із заявою, в якій висловили співчуття.

"У першій чверті матчу Сакраменто — Новий Орлеан гостю арени потрібна була невідкладна медична допомога", — йдеться у повідомленні клубу.

"Служба швидкої допомоги негайно відреагувала і провела серцево-легеневу реанімацію. На жаль, ці зусилля не увінчалися успіхом, і гість помер. Організація висловлює найглибші співчуття його сім'ї та близьким".

Цим уболівальником виявився чоловік у віці 30 років, повідомляє FOX40 News. При цьому видання уточнює, що він не реагував на прибуття медиків, а за 20 хвилин його було оголошено мертвим.