У матчі за трофей було подолено Кардинал-Рівне.
2023 г., 17 серпня, 21:27
ХІТ
ХІТ

Сьогодні, 17 серпня, відбувся матч за суперкубок України з футзалу. У матчі за трофей зустрілися ХІТ із Києва та Кардинал-Рівне.

Номінальні господарі здобули перемогу в цьому матчі з рахунком 2:0. Обидва голи було забито в другому таймі. Їх авторами стали Чернявський, який відкрив рахунок на 21 хвилині, і Абакшин, який встановив фінальний рахунок на 36 хвилині.

Зазначимо, що столичний колектив виграв чемпіонат минулого сезону, а рівненська команда - Кубок. Також варто сказати, що матч розпочався із запізненням і переривався через повітряні тривоги.

ХІТ - Кардинал-Рівне 2:0

Голи: Чернявський, 21, Абакшин, 36.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: футзал ХІТ