Ліверпуль влаштував побиття Рейнджерс у Лізі чемпіонів

Мерсисайдці у виїзному поєдинку відправили у ворота суперника сім м'ячів.
2022 г., 13 жовтня, 00:22
Ліверпуль розніс Рейнджерс / Getty Images

У середу, 12 жовтня, Рейнджерс у рамках четвертого туру групового раунду Ліги чемпіонів приймали на своєму полі Ліверпуль.

Команда Юргена Клоппа, пропустивши першою, влаштувала шотландському супернику у другому таймі справжнє побиття, здобувши в підсумку перемогу з рахунком 7:1.

Господарі поля відкрили рахунок на 17-й хвилині зусиллями Скотта Арфілда, на що гості ще в першій половині зустрічі встигли відповісти точним ударом Роберто Фірміно. Після перерви бразильський нападаючий зробив дубль і вивів мерсисайдців уперед. Далі Дарвін Нуньєс забив третій м'яч "червоних", Мохамед Салах за п'ять хвилин оформив хет-трик, а крапку у протистоянні поставив Гарві Елліотт.

Рейнджерс - Ліверпуль 1:7 Відео голів і огляд матчу Ліги чемпіонів

Після цієї перемоги Ліверпуль із дев'ятьма очками посідає друге місце у своїй групі Ліги чемпіонів, відстаючи на три пункти від Наполі, який уже гарантував собі вихід у плей-офф турніру. На третьому рядку розташувався Аякс із трьома балами. Рейнджерс усі чотири матчі програли.

Рейнджерс - Ліверпуль 1:7

Голи: Арфілд, 17 - Фірміно, 24, 55, Нуньєс, 66, Салах, 76, 80, 81, Елліотт 87

Рейнджерс: Макгрегор - Таверньє, Голдсон (Кінг, 46), Бен Девіс, Барішич - Джек (Стівен Девіс, 61), Ландстрем - Сакала (Матондо, 76), Арфілд, Кент (Райт, 77) - Чолак (Морелос, 76)

Ліверпуль: Аліссон - Гомес, Конате (Мілнер, 79), ван Дейк, Цимікас (Робертсон, 68) - Елліотт, Гендерсон (Тьяго, 67), Фабіньйо, Карвалью - Фірміно (Жота, 73), Нуньєс (Салах, 69)

Попередження: Гомес, 90.