Рейнджерс - Ліверпуль 1:7 Відео голів і огляд матчу Ліги чемпіонів

До вашої уваги найкращі моменти єврокубкового поєдинку.
2022 г., 13 жовтня, 01:10
Ліверпуль розгромив Рейнджерс / Getty Images

У середу, 12 жовтня, Ліверпуль у матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів зіграв на виїзді з Рейнджерс.

Підопічні Юргена Клоппа, пропустивши першими, здобули у підсумку надпереконливу вольову перемогу, розгромивши суперника з рахунком 7:1.

На 17-й хвилині Скот Арфілд відкрив рахунок у поєдинку, але в середині першого тайму гості змогли відігратися зусиллями Роберто Фірміно. У другій половині зустрічі забивали вже лише "червоні": бразильський форвард мерсисайдців вивів свою команду вперед, зробивши дубль, Дарвін Нуньєс забив третій м'яч, Мохамеду Салаху знадобилося п'ять хвилин, щоб оформити хет-трик, а остаточний результат установив Гарві Елліотт.

Наразі Ліверпуль із дев'ятьма очками посідає друге місце у своєму квартеті, відстаючи на три бали від Наполі, який уже забезпечив собі місце у плей-офф Ліги чемпіонів. На третьому рядку йде Аякс із трьома пунктами. Рейнджерс усі свої чотири матчі програли.