Пепе - найвіковіший автор голу в історії Ліги чемпіонів

Іменитий захисник нагадав усім, що вік - всього лише цифра.
2023 г., 8 листопада, 00:26
Пепе / Getty Images

У рамках четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів Порту здолав Антверпен із рахунком 2:0.

У першому таймі Еванілсон реалізував пенальті, а вже у доданий до другого тайму час Пепе встановив остаточний рахунок зустрічі.

Як повідомляє ESPN, Пепе став найвіковішим автором голу в історії Ліги чемпіонів. Це досягнення підкорилося захиснику у віці 40 років та 256 днів.

Варто зазначити, що цього вечора він також став найвіковішим польовим гравцем в історії турніру, який вийшов на матч у стартовому складі.

На жаль, результат цього поєдинку не може порадувати донецький Шахтар, який раніше обіграв Барселону, за рахунок чого продовжує боротьбу за місце в плей-оф Ліги чемпіонів.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Порту Пепе