Рух U-19 у першому фінальному матчі розгромно програв Мідтьюлланду в юнацькій Лізі чемпіонів

Львівський клуб за крок від вильоту з плей-офф турніру.
2023 г., 8 листопада, 16:52
Рух U-19 / Рух Львов

У середу, 8 листопада, у рамках першого поєдинку фіналу плей-оф кваліфікації юнацької Ліги чемпіонів Рух зустрічався з Мідтьюлланд.

Данський колектив відкрив рахунок у першому таймі - Гогорса змістився з флангу і пробив у дальній кут.

У другому таймі Мідтьюлланд забив тричі. Спочатку Іхеаначо вдало відіграв у воротарському Руху, а потім оформив дубль, забивши з пенальті. Фінальну крапку поставив Крістьянссон.

До кінця зустрічі львівський колектив не зумів забити гол престижу.

Кутові: 4-8

Матч-відповідь команд відбудеться 29 листопада.

Раніше повідомлялося, що Шахтар зазнав розгромної поразки від Барселони в Юнацькій лізі УЄФА.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!