Црвена Звезда - Манчестер Сіті 2:3 відео голів і найкращих моментів матчу 13.12.2023

Команди порадували фанатів великою кількістю голів.
2023 г., 13 грудня, 23:05
Црвена Звезда - Манчестер Сіті / Getty Images

Манчестер Сіті на виїзді переграв Црвену Звезду (3:2) у рамках шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Хосеп Гвардіола дав шанс проявити себе резервістам, які виправдали його очікування.

У першому таймі Хемілтон вивів Сіті вперед. Після перерви Сіті продовжив контролювати ситуацію, що призвело до голу від Бобба.

Господарі поля відповіли голом Хвана, але вже за кілька хвилин Філліпс реалізував пенальті. Фінальну крапку поставила Црвена Звезда, у складі якої забив Катай.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Црвена Звезда - Манчестер Сіті в Лізі чемпіонів:

Црвена Звезда — Манчестер Сіті 2:3
Голи: Хван, 76, Катай, 90+1 — Гемілтон, 19, Бобб, 62, Філліпс, 85 (пен.)

Црвена Звезда: Глазер — Неделькович (Кубич, 78), Джига, Спаїч (Родич, 65), Драґович — Канга (Катай, 57), Міяйлович, Хван — Букарі, Ндіає (Міятович, 57), Олаїнка (Лучич, 57)

Манчестер Сіті: Ортега — Льюїс, Стоунз (Аке, 86), Аканджі, Гомес — Філліпс, Ковачич (Сусохо, 76) — Гемілтон, Нуньєш (Сілва, 83) Гріліш (Фоден, 52) — Бобб

Попередження: Спаїч (45+1), Міяйлович (65) — Філліпс (52)