Копенгаген - Манчестер Сіті 1:3: огляд матчу і результат гри 13.02.2024

Англійська команда забезпечила собі перевагу в два м'ячі перед матчем-відповіддю з данцями.
14 лютого, 00:02
Манчестер Сіті обіграв Копенгаген / Getty Images

У вівторок, 13 лютого, Копенгаген приймав на своєму полі Манчестер Сіті у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Абсолютні фаворити цього протистояння в особі "містян" забезпечили собі комфортну перевагу перед другим поєдинком, здобувши перемогу з рахунком 3:1.

Манчестер Сіті домінував від початку матчу і зумів втілити в гол свою ігрову перевагу вже після десяти хвилин гри. Філ Фоден знайшов передачею у штрафному майданчику Кевіна Де Брюйне, який точно пробив у дальній кут.

Джерело: Getty Images

На 34-й хвилині Копенгагену вдалося відігратися після помилки Едерсона. Голкіпер "містян" вибив м'яч точно на суперника, перший удар данців був заблокований, а друга спроба у виконанні Магнуса Матссона стала вдалою. Проте все ж на перерву гості пішли, ведучи в рахунку завдяки голу Бернарду Сілви, якому асистував Де Брюйне.

У другій половині зустрічі Манчестер Сіті продовжував володіти перевагою, але збільшити різницю англійській команді вдалося лише у компенсований до поєдинку час, коли відзначився Філ Фоден знову з передачі Де Брюйне.

Матч-відповідь Манчестер Сіті з Копенгагеном відбудеться в Англії 6 березня.