Франція - Ірландія 2:0: огляд матчу та результат гри 07.09.2023

Команда Дідьє Дешама втратила гравця основного складу, але залишається непереможною на етапі кваліфікації.
2023 г., 7 вересня, 23:48
Збірна Франції / Getty Images

У четвер, 7 вересня, на Парк де Пренс відбувся матч п'ятого туру групового етапу кваліфікації чемпіонату Європи-2024, у якому зустрілися збірні Франції та Ірландії.

Ще під час першого тайму "Les Bleus" зуміли вийти вперед. Захисник гостей головою вибив м'яч після подачі із флангу. М'яч опинився у Кіліана Мбаппе, який з кута штрафного майданчика покотив на Орельєна Чуамені. Хавбек потужним ударом у дотик із місця вразив дальній кут воріт Ірландії.

Невдовзі Дідьє Дешам мав не так багато приводів для радості, адже через травму не зміг продовжити зустріч Олів'є Жиру (ще менше ця новина сподобається головному тренеру Мілана Стефано Піолі).

Відразу після перерви "триколірні" подвоїли свою перевагу. Тео Ернандес прострілив із флангу на Мбаппе, чий удар заблокував капітан ірландців. Але першим на м'ячі опинився Маркус Тюрам, який ударом з розвороту зробив рахунок 2:0 на користь господарів поля.

Варто зазначити, що для новачка міланського Інтера цей гол став дебютним у футболці збірної Франції.

Джерело: Getty Images

У французів були ще шанси забити, але м'яч після удару Усмана Дембеле взяла на себе штанга, а небезпечні постріли Чуамені та Антуана Грізманна заблокували суперники.

У головного тренера "зелених" Стівена Кенні, як і у його колеги по цеху, з'явився головний біль: на 68-й хвилині він випустив на поле Вілла Кіна, проте всього через десять хвилин він був змушений міняти його через травму.

У підсумку Франція здобула свою п'яту перемогу з п'яти можливих, чим практично гарантувала собі місце на чемпіонаті Європи в Німеччині. Ірландія, у свою чергу, продовжить боротьбу за другу путівку з Нідерландами та Грецією.