Схоже, що хтось дивився іспанців перед матчем.
2023 г., 8 вересня, 23:46
Хорватія - Латвія / Getty Images

У п'ятницю, 8 вересня, у рамках кваліфікації Євро-2024 зустрічалися збірні Хорватії та Латвії.

Хорвати були безумовними фаворитами перед матчем і почали доводити це з перших хвилин. Вже на початку матчу Петкович відкрив рахунок красивим ударом зі штрафного.

Латвійці спробували натиснути, але господарі одразу розбили їхні надії, подвоївши свою перевагу у швидкій атаці. Аж до кінця першого тайму Хорватія безроздільно домінувала на полі, хоча одну небезпечну атаку вони все ж таки пустили. Відповіддю на неї став третій гол, а Петкович записав дубль на свій рахунок.

У другому таймі Латвія почала грати сміливіше, але результату це їм не дало. Господарі, граючи, довели рахунок до розгромного вже на 68-й хвилині. 20 хвилин, що залишилися, пройшли у тому ж темпі, а на 78-й хвилині Латвія знову провалилася в захисті, і Пашаліч зробив рахунок 5:0. Повний розгром гостей.