Україна - Північна Македонія 2:0 відео голів та найкращих моментів матчу 14.10.2023

До вашої уваги огляд поєдинку кваліфікації Євро-2024.
2023 г., 14 жовтня, 18:52
Збірна України  / Getty Images
Збірна України / Getty Images

У суботу, 14 жовтня, у Празі у рамках відбору на чемпіонат Європи-2024 збірна України зустрілася з Північною Македонією.

Більшість гри "жовто-сині" контролювали м'яч і створювали небезпечні моменти біля чужих воріт. На 30-й хвилині один із таких епізодів завершився голом після удару Георгія Судакова.

У другій половині матчу майже нічого не змінилося з ігрового погляду, проте небезпечний рахунок давав можливість гостям зробити одну потужну навалу на ворота для того, щоб вирвати бодай один бал.

На останній хвилині зустрічі Олександр Караваєв приголомшливим ударом влучив у ворота Столе Дмитревскі, який вийшов надто далеко. Цей гол поставив фінальну крапку.