Німеччина - Угорщина 2:0: огляд матчу і результат гри 19.06.2024

Бундестім святкувала успіх у другому поспіль поєдинку домашньої першості.
19 червня, 20:57
Німеччина обіграла Угорщину / Getty Images

У середу, 19 червня, у рамках другого туру групового етапу Євро-2024 зустрічалися збірні Німеччини та Угорщини.

Підопічні Юліана Нагельсманна після розгрому Шотландії досягли позитивного результату і в другому поєдинку домашнього турніру, обігравши угорців із рахунком 2:0.

Бундестім вийшла вперед у середині першого тайму. Гюндоган зіграв до кінця і виборов м'яч у штрафному майданчику у Орбана, після чого віддав під удар Мусіалі, який розстріляв ворота з близької відстані.

Джерело: Getty Images

Згодом Угорщина мала шанс відігратися, проте чудовий сейв Ноєра нейтралізував удар зі штрафного від Собослаї. У компенсований до першого тайму час угорці забили - Шаллаї успішно зіграв на добиванні після того, як німецький голкіпер відбив м'яч, але гол був скасований через офсайд.

У другій половині зустрічі на 60-й хвилині Варга мав чудовий момент, замикаючи головою подачу до штрафного майданчика, проте відправив м'яч вище воріт. У німців у свою чергу небезпечно пробивав Мусіала, але мінімальний рахунок на користь Бундестім зберігався до середини тайму.

Усе ж подвоїли перевагу німці на 67-й хвилині. Міттельштадт прострілив у район одинадцятиметрової позначки, а Гюндоган у дотик точно пробив у кут.

Таким чином, Німеччина набрала шість очок у двох матчах, а Угорщина зазнала другої поразки.

В іншому поєдинку другого туру у цій групі зустрінуться збірні Шотландії та Швейцарії.