Словаччина - Україна: Відео голів та огляд матчу Євро-2024

Дивіться на ISPORT найкращі моменти зустрічі групи чемпіонату Європи-2024.
21 червня, 19:06
Словаччина - Україна / Getty Images

У рамках другого туру групового етапу чемпіонату Європи-2024 збірна України здолала збірну Словаччини з рахунком 2:1.

На перших хвилинах зустрічі словацька збірна створила кілька чудових моментів, у результаті чого їм вдалося відкрити рахунок. Гараслін подав у штрафний, де Шранц головою забив Трубіну.

Збірна України зуміла зрівняти лише в другому таймі. Микола Шапаренко в один дотик замкнув простріл Олександра Зінченка.

А вже під завісу матчу "жовто-сині" зуміли вирватися вперед. Шапаренко віддав класний пас на хід Яремчуку, який у красивій манері обіграв Дубравку.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Словаччина - Україна у другому турі Євро-2024:

Словаччина - Україна 1:2
Голи: Шранц, 17 - Шапаренко, 54, Яремчук, 80.

Очікувані голи (xG): 1.47 - 1.18
Володіння м'ячем: 53% - 47%
Удари: 15 - 10
Удари в площину: 5 - 4
Фоли: 9 - 11

Словаччина: Дубравка - Пекарік, Вавро, Шкріньяр, Ганцко (Оберт, 67) - Куцка, Лоботка, Дуда (Бенеш, 60) - Шранц (Зауер, 86), Боженік (Стрелец, 60), Гараслін (Суслов, 67).

Україна: Трубін - Тимчик, Забарний, Матвієнко, Зінченко - Шапаренко (Таловєров, 90+2), Бражко (Сидорчук, 85), Судаков - Ярмоленко (Зубков, 67), Довбик (Яремчук, 67), Мудрик (Маліновський, 85).