"Вірити один в одного": Володимир Зеленський привітав збірну України з перемогою на Євро-2024

Українські футболісти здобули першу перемогу на турнірі.
21 червня, 22:35
Роман Яремчук та Олександр Зінченко / Getty Images

У п'ятницю, 21 червня, збірна України перемогла збірну Словаччини з рахунком 2:1 у рамках другого туру групового етапу чемпіонату Європи-2024.

У першому таймі "жовто-сині" пропустили після удару головою у виконанні Івана Шранца. Але після перерви Микола Шапаренко спочатку відновив паритет, а за десять хвилин до кінця основного часу він віддав гольовий закид на Романа Яремчука.

Як розповів після перемоги Яремчук, ще перед грою на зв'язок із національною командою вийшов президент України Володимир Зеленський.

А вже після того, як українці здобули перші очки на Євро-2024, Зеленський привітав збірну з цим результатом.

На даний момент Україна посідає друге місце групи Е, маючи в активі три очки після двох турів.

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитися з усіма можливими розкладами, в яких може опинитися команда Сергія Реброва за підсумками групового етапу.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!

Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...