"Усе мало скластися не так": Левандовскі висловився про виліт Польщі з Євро-2024

Лідер польської збірної відреагував на другу поразку на чемпіонаті Європи.
22 червня, 16:48
Роберт Левандовскі / Getty Images

Нападник збірної Польщі Роберт Левандовскі прокоментував поразку від Австрії у другому турі групового етапу Євро-2024.

Поляки поступилися австрійцям 1:3, програвши тим самим другий матч на континентальній першості та втративши шанси на вихід у плей-оф турніру.

"Ми не набрали жодного очка, і для нас це боляче. Розуміємо, що все мало скластися не так. Тут було багато факторів.

Ми погано розпочали матч, перші 20 хвилин були невдалими, але наступні 20 ми зіграли набагато краще. Ми створювали моменти, перебували у штрафному майданчику суперника. А у другому таймі знову були гарні 20-25 хвилин.

Пропущений гол вивів нас із рівноваги. Після цього важко було зберігати рівновагу. Нам довелося піти на більший ризик, відкритись, і це також коштувало нам ще двох-трьох шансів, які створили австрійці", - наводить слова Левандовскі Sport.pl.

Нагадаємо, на ISPORT доступна статистика Роберта Левандовскі у сезоні-2023/24.