Доніелл Мален "вляпався" в історію турніру.
25 червня, 19:58
Доніелл Мален / Getty Images

В рамках третього туру Євро-2024 Нідерланди зустрічаються з Австрією.

Рахунок у матчі відкрив вінгер "ораньє" Доніелл Мален, щоправда, зробив це він, відзначившись у свої ворота на 5 хвилині матчу.

Таким чином, Мален став автором найшвидшого автогола в історії Євро, першим нідерландцем, який відзначився в свої ворота на континентальній першості та першим, хто забив автогол у матчі з Австрією на чемпіонаті Європи.

На момент написання новини в матчі триває перерва. Рахунок - 0:1 на користь Австрії.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Євро-2024 Нідерланди

Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...