Нідерланди - Туреччина 2:1: огляд матчу і результат гри 06.07.2024

"Ораньє" пропустили першими, проте в другому таймі зробили результат на свою користь.
6 липня, 23:58
Нідерланди обіграли Туреччину / Getty Images

У суботу, 6 липня, збірні Нідерландів та Туреччини зустрічалися в 1/4 фіналу Євро-2024, визначивши останнього півфіналіста турніру.

Уже на другій хвилині Депай мав момент після успішного зміщення до центру штрафного майданчика, але пробив значно вище воріт. Нідерландці продовжували володіти перевагою, проте турки організовано захищалися, не дозволяючи суперникам створити щось небезпечне.

До середини першого тайму підопічні Вінченцо Монтелли почали діяти активніше, успішно вибігаючи в контратаки, які завершувалися кутовими чи штрафними, але не більше.

Джерело: Getty Images

Проте турецька збірна почала нарощувати тиск - і це дало результат, а до взяття воріт привів черговий кутовий. Із першою подачею нідерландці впоралися, винісши м'яч, але другий навіс від Гюлера головою на дальній стійці замкнув Акайдін.

Від початку другої половини зустрічі "ораньє" відправилися виправляти ситуацію і перший чудовий момент зуміли створити на 51-й хвилині. Веґгорст після подачі до штрафного майданчика віддав головою передачу вздовж лінії воріт, проте Депай до м'яча не дотягнувся. А турки відповіли зі стандарту - Гюлер потужно низом пробив зі штрафного, але влучив у стійку.

Ще один штрафний від Чалханоглу на 65-й хвилині продовжився небезпечним добиванням від Їлдиза, проте голкіпер Вербрюгген встиг зреагувати.

Нідерланди свої намагання змогли втілити в результат на 70-й хвилині. Воротар турків Гюнок впорався з ударом Веґгорста та перевів м'яч на кутовий. "Ораньє" стандарт розіграли і після подачі до штрафного майданчика Де Врей вразив ворота.

Нідерланди не скинули обертів і незабаром самі вийшли вперед. На 76-й хвилині Думфріс з правого флангу прострілив у штрафний майданчик, де на дальній стійці Гакпо, падаючи разом із суперником, здавалося, переправив м'яч у ворота, хоча потім взяття воріт переписали на автогол турецького захисника.

Туреччина спробувала відігратися, відповівши гострими моментами, а в одному з епізодів ван де Вен врятував Нідерланди після удару по порожніх воротах.

У півфіналі Євро-2024 Нідерланди зіграють із Англією, яка сьогодні у серії пенальті здолала Швейцарію. Поєдинок відбудеться у середу, 10 липня, і розпочнеться о 22:00 за київським часом.