Баварія через пенальті у доданий час втратила перемогу над Штутгартом

Підопічні Юліна Нагельсманна не втримали переможного рахунку, коли до кінця зустрічі залишалися лічені хвилини.
2022 г., 10 вересня, 18:53
Томас Мюллер / Getty Images

У суботу, 10 вересня, у рамках шостого туру німецької Бундесліги мюнхенська Баварія на своєму полі приймала Штутгарт. Зустріч завершилася результативною нічиєю 2:2.

Перший гол матчу забили господарі - відзначився новачок команди Матіс Тель. Після перерви гості відігралися зусиллями Кріса Фюріха, але лише через кілька хвилин Джамал Мусіала знову вивів "ротен" вперед.

Кульмінаційним моментом зустрічі став фол Маттейса Де Лігта у своєму штрафному майданчику, за що захисник отримав попередження, а Баварія - пенальті у свої ворота, який успішно реалізував Сіру Гірассі.

За підсумками туру Баварія може втратити лідерство, якщо Фрайбург набере очки в матчі проти менхенгладбахської Боруссії. Штутгарт із шести перших ігор чемпіонату п'ять звів до нічиєї, ще одного разу програвши.

Баварія - Штутгарт 2:2
Голи: Тель, 36, Мусіала, 60 - Фюріх, 57, Гірассі, 90+2.

Баварія: Нойєр - Мазрауї (Станішич, 61), Упамекано, Де Лігт, Девіс - Т. Мюллер (Чупо-Мотінг, 69), Кімміх, Горецка, Мусіала (Мане, 81) - Гнабрі (Гравенберх, 81), Тель (Сане, 61).

Штутгарт: Ф. Мюллер - Мавропанос (Штенцель, 84), Антон, Іто - Сілас (Переа, 75), Каразор, Ахамада (Мійо, 84), Ендо (Еглофф, 75), Соса - Томас (Фюріх, 46), Гірассі.

Попередження: Де Лігт, Сане - Соса, Іто, Ахамада, Антон, Каразор.

Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...