Арсенал у більшості здобув перемогу над Тоттенгемом у північнолондонському дербі

Олександр Зінченко та компанія із задоволенням скористалися "подарунком" від своїх опонентів у вигляді вилучення.
2022 г., 1 жовтня, 16:39
Арсенал / Getty Images

У суботу, 1 жовтня, на Емірейтс у рамках дев'ятого туру АПЛ відбулося північнолондонське дербі між Арсеналом та Тоттенгемом, яке завершилося перемогою команди Олександра Зінченка з рахунком 3:1.

На 20-й хвилині вивів господарів уперед Томас Парті, котрий ризикував пропустити цю зустріч через пошкодження, отримане ще у складі збірної Гани. Але в середині першої половини Гаррі Кейн із пенальті не лише відновив паритет, а й встановив кілька досягнень.

Одразу після перерви "каноніри" знову опинилися в ролі лідерів, завдяки голу Габріеля Жезуса - бразилець оформив свій п'ятий гол у нинішньому розіграші чемпіонату Англії.

Трохи пізніше правий латераль "шпор" Емерсон Роял вирішив залишити поле трохи раніше за інших, адже за свою грубу гру він отримав від Ентоні Тейлора пряму червону картку.

Отримавши таку перевагу, команда Мікеля Артети вирішила його розвинути зусиллями Граніта Джаки, який своїм влучним ударом встановив остаточний рахунок поєдинку.

Олександр Зінченко вийшов на поле у ​​стартовому складі. Він відіграв 73 хвилин, після чого був замінений на Кірана Тірні.

Тоттенгем зазнав своєї першої поразки в сезоні, в той час, як Арсенал закріпився на першому місці, маючи в активі 21 очко.

Арсенал - Тоттенгем 3:1
Голи: Парті, 20, Жезус, 49, Джака, 67 - Кейн, 31 (пен.).

Арсенал: Рамсдейл - Вайт (Томіясу, 89), Саліба, Габріель, Зінченко (Тірні, 73) - Парті (Локонга, 73), Джака, Сака, Едегор (Вієйра, 80), Мартінеллі - Жезус (Нкетіа, 80).

Тоттенгем: Льоріс - Ромеро, Дайєр, Лангле (Санчес, 71) - Емерсон Роял, Хойб'єрг (Скіпп, 75), Бентанкур, Перішич (Біссума, 71) - Рішарлісон (Сессеньйон, 71), Кейн, Сон (Доерті, 72).

Попередження: Саліба, Мартінеллі - Дайєр.

Вилучення: Емерсон Роял (пряма червона).