Саутгемптон - Манчестер Сіті 2:0: огляд та результат матчу Кубка англійської ліги 11.01.2023

"Городяни" зазнали несподіваної поразки.
2023 г., 11 січня, 23:56
Саутгемптон - Манчестер Сіті / Getty Images

У середу, 11 січня, у рамках 1/4 фіналу Кубка англійської ліги Саутгемптон приймав на своєму полі Манчестер Сіті. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 2:0.

Обидва голи "святі" забили у першій половині гри. Спочатку на 23-й хвилині форвард Секу Мара вивів свою команду вперед, а через кілька хвилин вінгер Мусса Дженепо подвоїв перевагу своєї команди.

У другому таймі головний тренер Манчестер Сіті Пеп Гвардіола випустив на поле основну обойму гравців, проте вихід Ерлінга Холанда та Кевіна де Брюйне не зміг змінити результат матчу.