Мілан - Торіно 0:1: огляд та результат матчу Кубка Італії 11.01.2023

"Россонері" спробували дотиснути суперника, забувши про гру в обороні.
2023 г., 12 січня, 00:50
Мілан - Торіно / Getty Images

У середу, 11 січня, Мілан у рамках 1/8 фіналу Кубка Італії зустрічався з Торіно. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 1:0.

Команди вели рівну гру на полі, маючи достатньо моментів, щоб вийти вперед, проте на 70-й хвилині все змінилося. Захисник Торіно Коффі Джіджі отримав другу жовту картку, за що було вилучено з поля.

"Россонері" кинулися забивати ослабленому супернику, проте той зумів "дожити" до овертайму, щоб перевести подих після серії атак від суперника.

Джерело: Getty Images

Мілан і в екстра-таймі продовжив "душити" суперника, проте на 114-й хвилині клуб припустився фатальної помилки. "Россонері" пропустили швидку контратаку, внаслідок якої Торіно забив свій єдиний гол.

Героєм гостьової команди став Хавбек Мішель Адопо, який вийшов на поле лише у додатковий час для "сушіння" рахунку, проте все вийшло зовсім інакше.