Марсель - Лор'ян 3:1 відео голів і найкращих моментів матчу 14.01.23

До вашої уваги найяскравіші моменти поєдинку французької Ліги 1.
2023 г., 15 січня, 08:24
Руслан Маліновський / om.fr

У суботу, 14 січня, Марсель у рамках 19-го туру чемпіонату Франції приймав на своєму полі Лор'ян.

Команда Ігора Тудора пропустила першою, але змогла відігратися та здолала суперника з рахунком 3:1.

У першому таймі гості відкрили рахунок зусиллями Терема Моффі, на що провансальці відповіли влучним ударом Сеада Колашинаца. У другій половині зустрічі голи Алексіса Санчеса та Жордана Верету принесли перемогу господарям поля.

Цей поєдинок став першим у стартовому складі для новачка Марселя Руслана Маліновського. Український півзахисник відіграв 66 хвилин, після чого був замінений на Дімітрі Паєта.