Наполі - Кремонезе 2:2 (пен. 4:5): огляд матчу і результат гри 17.01.2023

Лідер італійської першості вдома в серії пенальті програв останній команді чемпіонату.
2023 г., 18 січня, 00:55
Наполі вибув із розіграшу Кубку Італії / Getty Images

У вівторок, 17 січня, Наполі у рамках 1/8 фіналу Кубку Італії приймав на своєму полі Кремонезе.

Упевнений лідер цьогорічного розіграшу італійського чемпіонату досить несподівано оступився у протистоянні з абсолютним аутсайдером першості - остання команда Серії А завдала неаполітанцям поразки у серії пенальті.

Джерело: Getty Images

Гості відкрили рахунок у поєдинку, коли на 18-й хвилині результативний удар на свій рахунок записав Шарль Пікель. Проте ще до перерви партенопейці зуміли не тільки вирівняти становище, але й вийти вперед. Відігравши трохи більше півгодини, із інтервалом у три хвилини відзначилися Жуан Жезус і Джованні Сімеоне.

У другій половині зустрічі все йшло до перемоги фаворита матчу, але єдиний за тайм удар у площину став рятівним для "ґріджороссі". На 87-й хвилині Фелікс Афена-Г'ян, який вийшов на заміну, перевів зустріч у додатковий час.

У екстратаймах Наполі мав тотальну перевагу, але так і не зумів дотиснути суперника, за що згодом і поплатився. Не допомогло неаполітанцям і те, що вони опинилися в більшості - на 100-й хвилині за другу жовту картку був вилучений Леонардо Сернікола.

У серії післяматчевих пенальті точнішим був Кремонезе - 5:4. Єдиного промаху в ударах із одинадцятиметрової позначки у складі Наполі припустився Станіслав Лоботка.

У чвертьфіналі Кубку Італії Кремонезе зіграє проти Роми.