Зозуля знову став об'єктом образ фанатів, через що було призупинено матч

"Відзначились" уболівальники нового клубу Ореста Лебеденка.
2023 г., 22 січня, 16:06
Роман Зозуля / Getty Images

У суботу, 21 січня, в рамках 20 туру Іспанської Сегунди Б (третій за силою дивізіон) Депортіво приймав у гостях Райо Махадаонда.

За команду гостей виступає український форвард Роман Зозуля. І як це з ним траплялося за часів його кар'єри у складі інших іспанських клубів, він став об'єктом образ фанатів опонента. І це при тому, що його навіть не було на полі.

Все дійшло до того, що на 60-й хвилині головний арбітр був змушений призупинити поєдинок, коли на адресу Романа зазвучали фрази: "Зозуля, ти нацист".

У цей час диктор стадіону попросив так званих уболівальників припинити свої дії, оскільки це неприпустима поведінка і вона може спричинити санкції щодо клубу.

Їх це не зупинило - гра не відновлювалася дві хвилини, але потім вони все ж таки заспокоїлися і до кінця зустрічі не скандували нічого подібного, передає іспанське видання COPE.

Зозуля з'явився на полі на 68-й хвилині при рахунку 0:1 на користь господарів поля. На жаль, урятувати для своєї команди хоча б нічию йому не вдалося. А єдиний гол записав на свій рахунок екс-форвард Карпат та Динамо Лукас Перес.

Нагадаємо, що днем ​​раніше український захисник Орест Лебеденко перебрався до Депортіво з Луго на правах вільного агента.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Депортіво Роман Зозуля