Боруссія Дортмунд - Фрайбург 5:1: огляд матчу та результат гри 04.02.2023

"Джмелі" розгромили опонента, який практично всю гру провів у меншості.
2023 г., 4 лютого, 18:37
Боруссія Дортмунд / Getty Images

У суботу, 4 лютого, на Сигнал Ідуна Парк відбувся матч 19-го туру німецької Бундесліги між Боруссією та Фрайбургом.

Вже в середині першого тайму гості залишились у меншості, коли Кіліан Сідійя достроково залишив поле за другу жовту. Невдовзі Ніко Шлоттербек вивів "джмелів" уперед, проте голом у роздягальню відзначився Лукас Гелер.

Після перерви підопічні Едіна Терзіча взяли своє, скориставшись кількісною перевагою. Спочатку Карім Адейємі на старті другого тайму повернув господарям поля лідерство, а через три хвилини Себастьєн Алле забив свій перший гол в офіційному матчі за Боруссію.

Дортмундський колектив у час, що залишився, забив ще два голи, зусиллями Юліана Брандта і Джованні Рейни, встановивши остаточний рахунок поєдинку - 5:1.

Боруссія за рахунок перемоги, а також нічиєї РБ Лейпцига, піднялася на третє місце в таблиці, маючи в активі 37 очок - стільки ж, скільки у Баварії, тільки "ротен" мають матч у запасі. Фрайбург із 34 очками в свою чергу опустився на 6-е місце