Суперник Шахтаря перед матчем Ліги Європи зазнав другої поспіль поразки в чемпіонаті

Ренн поступився на виїзді Тулузі в поєдинку французької Ліги 1.
2023 г., 12 лютого, 16:50
Тулуза перемогла Ренн / twitter.com/ToulouseFC

У неділю, 12 лютого, у рамках 23-го туру чемпіонату Франції Тулуза приймала на своєму полі Ренн.

Гості, які вже наступного тижня мають зустрітися з Шахтарем у першому поєдинку 1/16 фіналу Ліги Європи, зазнали другої поспіль поразки в національній першості, поступившись із рахунком 1:3.

Тулуза зробила результат ще в першому таймі, тричі вразивши ворота суперника протягом десяти хвилин. Результативні удари на свій рахунок у складі господарів поля записали Рафаел Ратао, Закарія Абухляль та Тейс Даллінга. У другій половині зустрічі Ренн скоротив відставання лише завдяки автоголу Антоні Руо.

Зазначимо, що у попередньому турі Ренн з аналогічним рахунком програв Ліллю.

Наразі Ренн із 40 очками посідає п'яте місце в турнірній таблиці Ліги 1. Тулуза, маючи у своєму активі 32 бали, розташувалася на десятій позиції.

Тулуза - Ренн 3:1

Голи: Ратао, 27, Абухляль, 27, Даллінга, 37 - Руо, 55 (аг)

Тулуза: Дюпе, Деслер, Ніколайсен, Руо, Суасо, Деягере (Діарра, 78), Спірінгс, Шаїбі (Жанро, 63), Рафаел Ратао (Бірманчевіч, 83), Абухляль, Даллінга (Онаїву, 78).

Ренн: Манданда, Спенс, Родон (Омарі, 70), Теате, Трюффер, Буріжо (Те, 70), Сантамарія (Сала, 82), Дуе (Маєр, 69), Гуїрі, Калімуендо (Токо-Екамбі, 63), Доку.

Нагадаємо, що перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи між Шахтарем і Ренном відбудеться у четвер, 16 лютого, і розпочнеться о 19:45 за київським часом.

Джерело відео: MEGOGO