Соболь відзначився першою результативною дією за Страсбург

Український захисник допоміг відзначитися своєму одноклубнику.
2023 г., 18 лютого, 22:58

Лівий захисник Страсбурга Едуард Соболь вийшов у стартовому складі на матч 24-го туру проти Анже.

Граючи лівого латераля, 27-річний українець оформив першу результативну дію за французький клуб.

На 14-й хвилині Соболь зі свого лівого флангу віддав передачу до штрафного майданчика суперника, де Хабіб Діалло зблизька відкрив рахунок у матчі.

Ближче до перерви Діалло оформив дубль – цього разу без результативної передачі Едуарда.

Нагадаємо, що під час зимового трансферного вікна Соболь залишив Брюгге, перейшовши в Страсбург за 2,5 мільйона євро. З моменту свого переходу українець вийшов на поле чотири рази: у матчах проти Тулузи (1:2), Ренна (0:3), Монпельє (2:0) та Лілля (0:2).