Тренер ПСЖ - про матч із Ліллем: Неймовірний сюжет

Наставник паризького клубу у захваті від гри.
2023 г., 19 лютого, 18:22
Крістоф Гальтьє / Getty Images

Головний тренер ПСЖ Крістоф Гальтьє прокоментував перемогу над Ліллем (4:3) у рамках Ліги 1.

"Одне слово - полегшення. Емоційний підйом. Матч був дуже важливий для всіх - гравців і мене. Ми знали, що перемога необхідна, щоб знову набрати обертів. Про матч можна сказати багато. Сюжет неймовірний, у нас були дуже цікаві перші 20 хвилин".

Ми вели 2:0, а потім втратили концентрацію. За рахунку 2:1 почали нервувати. Пропускаємо з пенальті, потім вириваються вперед. У цей момент все ускладнюється травмами Нуну Мендеша та Неймара.

У Неймара, швидше за все, розтягнення зв'язок гомілкостопу, подивимося, наскільки це серйозно.  Його зараз обстежують. У Нуну – розтяг медіальної колатеральної зв'язки, це не здається занадто серйозним.

Тренер, який програє чотири гри поспіль, тим більше у ПСЖ, явно був би у біді. Я можу сказати, що маю постійну підтримку мого спортивного менеджменту і президента. Це дуже важливо", - сказав Гальтьє в інтерв'ю RMC Sport.

Нагадаємо, парижани перервали свою серію поразок, знову відірвавшись від Марселя, який іде другим, на 8 очок. Лілль залишається п'ятим із 41-м очком в активі.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: ПСЖ Крістоф Галтьє