Холодильник завдав гравцю Барселони травми після першого матчу з Манчестер Юнайтед

Ні, це ніяк не пов'язано з Гаррі Магвайром.
2023 г., 28 лютого, 01:14
Рафінья / Getty Images

Манчестер Юнайтед за підсумками двоматчевого протистояння вибив Барселону із розіграшу Ліги Європи, перемігши із загальним рахунком 4:3.

Ще в першому матчі команди влаштували гольову стрілянину, частиною якої став Рафінья. 26-річний бразилець зумів зрівняти рахунок поєдинку на Камп Ноу на 76-й хвилині, проте незабаром він був замінений, що сильно його розлютило.

Закордонні ЗМІ повідомляли, що головний тренер каталонців Хаві Ернандес вирішив покарати футболіста, випустивши його лише на 15 хвилин у наступній грі проти Кадіса (2:0). Але, по всій видимості, це не так.

Як повідомляє Mundo Deportivo, Рафінья зіграв так мало в матчі чемпіонату Іспанії через пошкодження, яке він отримав дурним чином. Вінгер після нічиєї з "червоними дияволами" вдарив ногою по холодильнику, що ледь не коштувало йому участі у матчі-відповіді.

Через болі в коліні він залишився в запасі на матч проти Кадіса, але повернувся в основу на гру на Олд Траффорд. При цьому Хаві заявив, що футболіст вибачився за свою поведінку.