Жирона - Еспаньйол 2:1 огляд матчу і результат гри 01.04.2023

Команда українського вінгера святкувала успіх у дербі завдяки пізньому голу з пенальті.
2023 г., 1 квітня, 17:02
Жирона перемогла Еспаньйол / Getty Images

У суботу, 1 квітня, Жирона у матчі 27-го туру іспанської Ла Ліги зустрічалася на своєму полі з Еспаньйолом.

Команда Мічела зуміла здолати суперника у каталонському дербі, вирвавши перемогу з рахунком 2:1.

Після безгольового першого тайму Арнау Мартінес на початку другої половини зустрічі вивів господарів уперед. Проте на 74-й хвилині гостям вдалося відігратися стараннями Мартіна Брейтвейта.

Джерело: Getty Images

На 83-й хвилині захисник Еспаньйола Серхі Гомес залишив свою команду у меншості, отримавши червону картку. Маючи чисельну перевагу "біло-червоні" під кінець поєдинку, заробили пенальті, яке реалізував Крістіан Стуані.

Український вінгер Жирони Віктор Циганков вийшов у стартовому складі та відіграв весь матч, але результативними діями не відзначився.

Після цієї перемоги Жирона із 34 очками піднялася на десяте місце у турнірній таблиці Ла Ліги. Еспаньйол із 27 балами посідає 17-у позицію.