РБ Лейпциг - Боруссія Дортмунд 2:0 відео голів і найкращих моментів матчу 05.04.23

Пропонуємо до вашої уваги огляд чвертьфінального поєдинку німецького кубка.
2023 г., 6 квітня, 08:54
Лейпциг обіграв Боруссію Д / Getty Images

У середу, 5 квітня, РБ Лейпциг приймав на своєму полі дортмундську Боруссію в рамках чвертьфіналу Кубка Німеччини.

"Червоні бики" зуміли пробитися до півфіналу турніру, здобувши перемогу над суперником із рахунком 2:0.

Господарі поля вийшли вперед у середині першого тайму завдяки результативному удару Тімо Вернера, а закріпив перевагу своєї команди та встановив остаточний рахунок у зустрічі Віллі Орбан у компенсований до матчу час.

До вашої уваги відео всіх голів матчу РБ Лейпциг - Боруссія Д в 1/4 фіналу Кубка Німеччини:

РБ Лейпциг - Боруссія Д 2:0

Гол: Вернер, 22, Орбан, 90+8

РБ Лейпциг: Бласвіх - Орбан, Гвардіол, Сімакан (Клостерманн, 79), Хенріхс, Раум (Хальстенберг, 87), Лаймер, Айдара (Кампл, 87), Ольмо (Форсберг, 70), Собослаї - Вернер (Андре Сілва, 78).

Боруссія Д: Кобель - Хуммельс (Модест, 85), Зюле, Рюерсон, Геррейру - Джан, Озджан, Вольф (Мукоко, 46) - Ройс (Байно-Гіттенс, 76), Брандт (Беллінгем, 63), Мален.

Попепредження: Раум, 58, Собослаї, 90+6 - Рюерсон, 40, Беллінгем, 85. Мален, 90+3

Джерело: MEGOGO