Барселона - Осасуна 1:0 відео голу і найкращих моментів матчу 02.05.2023

Пропонуємо до вашої уваги огляд поєдинку іспанської Ла Ліги.
2023 г., 2 травня, 23:32
Барселона перемогла Осасуну / Getty Images

У вівторок, 2 травня, Барселона зустрічалася на своєму полі з Осасуною в рамках 33-го туру іспанської Ла Ліги.

Підопічні Хаві, маючи більшу частину поєдинку чисельну перевагу, лише на останніх хвилинах змогли дотиснути суперника, здобувши перемогу з рахунком 1:0.

Гості залишилися в меншості на 26-й хвилині зустрічі після вилучення Хорхе Еррандо, але каталонці зуміли цим скористатися лише на 85-й хвилині, коли результативним ударом відзначився Жорді Альба.

Барселона з 82 очками продовжує лідирувати у турнірній таблиці Ла Ліги, випереджаючи Реал на 14 балів і зігравши на один матч більше. Осасуна з 44 пунктами посідає дев'яте місце.