На прощання: У Ліверпулі з'явився мурал на честь Фірміно, який влітку залишить клуб

Сам бразилець в останньому матчі на Енфілді віддячив уболівальникам голом, який врятував команду від поразки.
2023 г., 20 травня, 20:58
Роберто Фірміно / Getty Images

Ліверпуль у матчі 37-го туру англійської Прем'єр-ліги приймав на своєму полі Астон Віллу і, мінімально поступаючись від середини першого тайму, все ж зумів вирвати нічию 1:1 під кінець зустрічі.

Рятівником "червоних" у поєдинку з бірмінгемцями став нападаючий Роберто Фірміно, який вийшов на заміну та відзначився на 90-й хвилині, чим допоміг своїй команді уникнути поразки та зберегти хоч і мінімальні шанси на потрапляння до Ліги чемпіонів.

Для бразильського форварда, у якого влітку закінчується контракт, після чого він залишить клуб у статусі вільного агента, цей матч став останнім на Енфілді, через що прощання з уболівальниками стало емоційним і після поєдинку гравець не зміг стримати сліз.

Джерело: Getty Images

У свою чергу шанувальники Ліверпуля також вирішили яскраво попрощатися з Фірміно, встигнувши завершити ще до матчу мурал із зображенням бразильця, який з'явився на одному з будинків міста.

Нагадаємо, що Фірміно виступав за Ліверпуль із 2015 року. За цей час бразильський нападаючий провів у складі англійської команди в усіх турнірах 361 матч, записавши на свій рахунок 110 голів та 79 результативних передач.

Із мерсисайдцями форвард ставав чемпіоном, виграв Кубок Англії, Кубок англійської ліги, Суперкубок Англії, Лігу чемпіонів, Суперкубок УЄФА та Клубний чемпіонат світу.

Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...