Мілан переміг Верону у прощальному матчі Ібрагімовіча, Рома не пустила Ювентус до Ліги Європи

Пропонуємо до вашої уваги результати останніх матчів останнього туру чемпіонату Італії.
2023 г., 5 червня, 00:20
Мілан / Getty Images

У неділю, 4 червня, шістьма вечірніми матчами 38-го туру завершився сезон італійської Серії А.

Першим поєдинком дня стала зустріч Наполі та Сампдорії - команди вийшли на поле на кілька годин раніше за решту.

Новий чемпіон Італії впевнено обіграв опонента, що вже вилетів, з рахунком 2:0. Віктор Осімхен, найкращий бомбардир чемпіонату Італії, забив свій 26-й гол, реалізувавши пенальті. Одразу після фінального свистка відбулося нагородження чемпіонів.

Джерело: Getty Images

Наполі - Сампдорія: 2:0
Голи: Осімхен, 64 (пен.), Сімеоне, 85.

Усі наступні матчі проходили одночасно.

На Сан-Сіро відбулося прощання зі Златаном Ібрагімовічем, який залишає Мілан у статусі вільного агента.

"Россонері", граючи в новій формі, зуміли проводити легенду клубу належним чином - команда Стефано Піолі здолала Верону, для якої цей матч був надважливим у плані боротьби за виживання.

Мілан - Верона 3:1
Голи: Жиру, 45+1, Леау, 85, 90+2 - Фараоні, 72.

Найвеселіша гра пройшла у Бергамо, де місцева Аталанта та Монца забили шість голів на двох, чотири з яких припали на підопічних Джан П'єро Гасперіні (хет-трик на рахунку Тена Копмейнерса). "Богиня" завершила сезон у зоні Ліги Європи.

Останні 20 хвилин гості грали у меншості - "постарався" орендований у Шахтаря центрбек Марлон.

Аталанта - Монца 5:2
Голи: Копмейнерс, 12, 45+1, 79, Гойлунд, 74, Муріель, 90+3 - Петанья, 81.

Вилучення: Марлон (пряма червона).

У Римі одна команда боролася за виживання, а інша - за Лігу Європи. Спеція Віктора Коваленка приїхала у гості до Роми.

Вже на старті поєдинку колектив українця вийшов уперед, проте вже до перерви "джаллороссі" відновили паритет.

Цей результат і той, що був у матчі Мілан - Верона, дозволяв Спеції зберегти місце в Серії А, але на останніх хвилинах Келвін Аміан привіз у свої ворота пенальті, попутно заробивши вилучення. Пауло Дібала з "позначки" був точний.

Таким чином, Рома посіла шосте місце і виступить у наступному сезоні в Лізі Європи, а Спеції доведеться зіграти вирішальний матч з Вероною. Коваленко на полі так і не з’явився.

Рома - Спеція 2:1
Голи: Залевські, 43, Дібала, 89 (пен.) - Ніколау, 6.

Вилучення: Аміан (друга жовта)

Ювентус вирушив в Удіне, сподіваючись, що Рома втратить очки і "стара синьйора" у разі перемоги над Удінезе зможе заскочити до Ліги Європи.

Зі своїм завданням туринці впоралися, але й римляни свій матч виграли. Отже, Ювентусу доведеться задовольнятися Лігою конференцій (якщо клуб ще якимось чином не оштрафують).

Удінезе - Ювентус 0:1
Гол: К'єза, 68.

Дивовижно, але в останній зустрічі вечора нічого не вирішувалося: і Лечче, і Болонья вже не вирішували жодних турнірних завдань.

Але це не завадило командам провести результативний матч, у якому сильнішими виявилися підопічні Тьяго Мотти.

Лечче - Болонья 2:3
Голи: Банда, 17, Уден, 88 - Арнаутовіч, 58, Зіркзеє, 81, Фергюсон, 90+6.