"У такі моменти проявляється команда": Бондаренко оцінив перемогу над Румунією на Євро-2023 U-21

Молодіжна збірна України мінімально обіграла господарів турніру.
2023 г., 25 червня, 07:32
Артем Бондаренко / Getty Images

Півзахисник молодіжної збірної України Артем Бондаренко поділився враженнями від перемоги над Румунією у другому матчі Євро-2023 U-21.

Напередодні українці завдяки автоголу під кінець зустрічі вирвали мінімальну перемогу 1:0 над господарями турніру, яка зрештою забезпечила "синьо-жовтим" достроковий вихід до чвертьфіналу турніру.

"Найприємніше те, як ми відреагували на важкі стартові десять хвилин, узяли гру під свій контроль. І друге, що ми вигризли результат зубами. Нам не було легко, і саме в такі моменти проявляється наша команда.

Після першого поєдинку на турнірі ми адаптувалися до погоди. У цьому матчі за відчуттям було легше дихати. Але коли виходиш на вулицю, то наче в сауну потрапляєш. Наша команда хотіла тримати темп, не збиватися щоразу на ці маленькі паузи. Нам це було непотрібно. Коли команда закривається, то треба не давати супернику дихати. Можливо, це одна з причин, чому ми виграли", - наводить слова гравця офіційний сайт УАФ.

Нагадаємо, на ISPORT доступне відео голу та найкращих моментів матчу Україна - Румунія (1:0).

Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...