Іспанія - Україна 5:1 відео голів і найкращих моментів матчу 05.07.2023

До вашої уваги огляд півфінального поєдинку молодіжних збірних на чемпіонаті Європи.
2023 г., 6 липня, 00:58
Україна поступилася Іспанії / Getty Images

У середу, 5 липня, молодіжна збірна України зіграла з Іспанією у півфіналі Євро-2023 U-21.

Підопічні Руслана Ротаня зупинилися за крок від фіналу континентальної першості, зазнавши від іспанців розгромної поразки з рахунком 1:5.

Українській команді вдалося відкрити рахунок у поєдинку, коли на 13-й хвилині відзначився Артем Бондаренко після передачі Михайла Мудрика. Проте ще до середини першого тайму іспанська збірна відігралася і вийшла вперед зусиллями Абеля Руїса та Оіана Сансета.

Після перерви "синьо-жовтим" не вдалося виправити становище, а забивали вже лише іспанські гравці, зробивши результат протистояння розгромним. Голи на свій рахунок записали Антоніо Бланко, Аймар Орос і Серхіо Гомес.

У фіналі Євро-2023 U-21 Іспанія зіграє проти Англії. Матч відбудеться у суботу, 8 липня.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Іспанія - Україна в 1/2 фіналу Євро-2023 U-21:

Іспанія - Україна 5:1

Голи: Руїс, 17, Сансет, 24, Бланко, 54, Орос, 68, Гомес, 78 - Бондаренко, 13

Іспанія U-21: Тенас - Віктор Гомес, Паредес, Пачеко, Міранда - Бланко (Бернабе, 75), Баена (Вейга, 75) - Родрі (Барренечеа, 59), Сансет (Орос, 59), Серхіо Гомес (Рікельме, 80) - Абель Руїс

Україна U-21: Трубін - Сич, Таловєров, Батагов, Вівчаренко (Брагару, 61) - Бражко (Желізко, 61) - Назаренко (Кащук, 46), Бондаренко (Очеретько, 76), Судаков, Мудрик - Сікан (Ванат, 61)

Попередження: Бланко, 37 - Сич, 44

Джерело: Суспільне Спорт