Парижани показали максимально беззубу гру.
2023 г., 12 серпня, 23:55
ПСЖ - Лор'ян / Getty Images

У суботу, 12 серпня, в рамках першого туру Ліги 1 ПСЖ приймав удома Лор'ян.

Поки Мбаппе і Дембеле спостерігали за матчем з трибун, ПСЖ страждав. Команда Енріке, маючи явну перевагу в класі, притиснула суперника до воріт, але забити ніяк не виходило.

Практично всі новачки паризького клубу спробували забити гол, а в підсумку найнебезпечніший момент першого тайму створив Лор'ян, коли Абержель несподівано саданув у штангу.

У другому таймі картина стала ще більш сумною. ПСЖ виглядав блякло, постійно володів м'ячем, але створити хоч щось у фінальній третині не міг. У підсумку одні не могли, та й інші теж не могли, нудна нічия 0:0.