Рух зіграв унічию з Сараєво у першому матчі плей-офф Юнацької ліги УЄФА

Львівська команда поступалася, але змогла уникнути поразки.
2023 г., 4 жовтня, 17:08
Рух завершив унічию перший матч із Сараєво / ФК Рух

У середу, 4 жовтня, львівський Рух зустрічався з боснійським Сараєво у першому матчі плей-офф переможців Юнацької ліги УЄФА.

Українська команда приймала суперника у польському місті Стальова Воля і, поступаючись під час зустрічі, завершила поєдинок внічию 1:1.

Боснійський клуб вийшов уперед у середині першого тайму завдяки голу Бакіра Нурковіча, а Рух зумів відігратися на 66-й хвилині, коли Андрій Кітела реалізував пенальті.

Догравали матч львів'яни у меншості - вже у компенсований час автор голу отримав дві жовті картки.

Рух U-19 - Сараєво U-19 1:1

Голи: Кітела, 66 (пен.) - Нурковіч, 23

Рух U-19: Бакус, Кітела, Турко, Холод, Поповський, Пастух, Бойко, Денисов (Штокал, 88), Касарда (Шайда, 67), Панченко (Музичук, 82), Квас

Сараєво U-19: Шутковіч, С. Поповіч, Челік, Алаймовіч, Коленда, Бездроб (Босняк, 82), Нурковіч, Хамзіч, Люковац (Турковіч, 87), Праменковіч, Плочо (А. Поповіч, 67)

Попередження: Бойко, 76, Пастух, 86, Кітела, 90+2, Музичук, 90+6 - Люковач, 72, Нурковіч, 90+5

Вилучення: Кітела, 90+4 (друга жовта)

Матч-відповідь між Сараєво і Рухом відбудеться в Боснії і Герцеговині 25 жовтня.

Переможець цієї пари вийде на тріумфатора протистояння між португальським Фамаліканом та данським Мідтьюлландом.

Нагадаємо, раніше Шахтар здобув вольову перемогу над Антверпеном на груповому етапі Юнацької ліги УЄФА.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Юнацька Ліга УЄФА Рух