Гранада - Барселона 2:2: огляд матчу та результат гри 08.10.2023

Каталонці навіть претендували на перемогу, але гол Жоау Фелікса скасували через офсайд в іншого гравця.
2023 г., 9 жовтня, 00:16
Гранада - Барселона / Getty Images

На Естадіо Нуево Лос Карменес відбувся матч дев'ятого туру іспанської Ла Ліги, у якому Гранада приймала Барселону.

У першому таймі каталонці опинилися у нокдауні після несподіваного дубля у виконанні вінгера Гранади Браяна Сарагоси.

Господарі поля очікувано пішли в оборону, сподіваючись дотерпіти до кінця зустрічі. Але ще до перерви "синьо-гранатові" зуміли відігратися – гол на рахунку 16-річного Ламіна Ямала.

Після перерви підопічні Хаві Ернандеса продовжили штурмувати ворота Андре Феррейри, який оформив вісім сейвів.

І все ж таки під кінець поєдинку оборона Гранади дала слабину. Алехандро Бальде прострілив із флангу, а Серхі Роберто замкнув його передачу.

Практично відразу ж Гранада могла знову вийти вперед, завдяки тому ж Сарагосі, але його удар у ближній кут прийняла на себе штанга.

А доданий час Барселона навіть трохи відсвяткувала перемогу, але гол Жоау Фелікса скасували через офсайд у Феррана Торреса, який хоч і не торкнувся м'яча, але тягнувся до нього, впливаючи на епізод.

У підсумку Барселона, як і в матчі із Сельтою, відігралася з 0:2, тільки цього разу не вдалося перемогти. Каталонці залишилися на третьому місці, заробивши 21 очко. Гранада, у свою чергу, все так само знаходиться в зоні вильоту, маючи всього шість балів.